Yeni Üyelik Üye Girişi Hesabım Sipariş Takip İletişim
 
Seçimi Daralt
Network Kabloları
   Fiber Optik Kablolar
   Kablolar
   Network Kabloları
 
Marka
   BEEK
   EXCEL
   HCS
 
:: Network Kabloları
Sadece Stokta Olanlar       
Karşılaştırmak için tıklayın
EXCEL SM-9SCFC-002M Single Mode 2 Metre SC-FC
EXCEL SM-9SCFC-002M Single Mode 2 Metre SC-FC
  Fiyatı:   10,62 USD+KDV
  KDV Dahil:   46,14 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
BEEK BC-2512-02 Fiber Patch cord 2 Metre SC-FC ST-SC/PC 3.0mm Duplex
BEEK BC-2512-02 Fiber Patch cord 2 Metre SC-FC ST-
  Fiyatı:   8,14 USD+KDV
  KDV Dahil:   35,37 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
BEEK BC-2533-03/3 Fiber Optik Patch Kablo 3 metre LC/LC Multimode, Duplex,
BEEK BC-2533-03/3 Fiber Optik Patch Kablo 3 metre
  Fiyatı:   9,91 USD+KDV
  KDV Dahil:   43,06 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
HCS E52-00403 4 Fiberli OM2MM Paslanmaz çelik zırhlı Siyah 50 Mikron Tek kılıflı
HCS E52-00403 4 Fiberli OM2MM Paslanmaz çelik zırh
  Fiyatı:   0,89 USD+KDV
  KDV Dahil:   3,87 TL
   
   
 
Sayfa :    1 
 
Her Hakkı Saklıdır 2011 - Turko Bilişim Bilgisayar

Taksit ve Ödeme Avantajları Burada.

Çayyolu Konutkent Mh. 3024. Cd. No:2 C221 Çankaya / Ankara - turkobil@gmail.com
Sipariş Takip Hakkımızda Hesabım
İletişim Müşteri Hizmetleri İlgilendiklerim
İade Koşulları Güvenli Alışveriş Arıza ve Garanti

Yer Sağlayıcı: webaktuel e-ticaret

Kredi Kartı Bilgileriniz 128 Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır